Neohodnoceno

Směs do ostřikovačů Aktiv-E

Směs do ostřikovačů čelního skla Aktiv-E s inovativní recepturou s přidanými enzymy. Změkčuje a rozkládá organické zbytky, které zanechal hmyz a komáři, což umožňuje snadné odstranění nečistot za pomoci stěračů.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88214
91 Kč 110 Kč včetně DPH

Směs do ostřikovačů čelního skla Aktiv-E s inovativní recepturou s přidanými enzymy. Změkčuje a rozkládá organické zbytky, které zanechal hmyz a komáři, což umožňuje snadné odstranění nečistot za pomoci stěračů. Jeho speciální certifikovaná receptura zaručuje bezpečné používání na všech částech vozidla. Dešti odolné a protiskluzové látky zaručují plnou viditelnost za jízdy, nezanechávají žádné mastnoty a nepoškozují plastová ani gumová těsnění. Pro zimní období použijte zimní alternativu vhodnou až pro -30C. 

• síla profesionálních produktů v hobby balení

• bezpečná a rychlá aplikace

• s obsahem aktivních enzymů

• certifikace VDA pro bezpečné použití i na velmi choulostivých dílech

• patentovaná formule

Aktiv-E je řada hobby autokosmetiky s aktivními enzymy, která má přednosti, sílu a účinek profesionálních produktů. Je balená v menším balení a určená pro běžného uživatele, který chce v pohodlí svého domova nebo garáže dopřát kvalitní péči svému vozidlu či motorce. 

Certifikace VDA slibuje vysokou bezpečnost použití i na velmi choulostivých dílech, patentované složení a velmi snadnou a rychlou aplikaci.

aktiv-e 

Další autokosmetika od firmy Fra Ber