Neohodnoceno

EvoEnzymes - Brush autošampon pro mytí aut s obsahem aktivních enzymů

Brush je inovativní ekologický autošampon vhodný pro všechny typy automobilů s obsahem aktivních enzymů a certifikací VDA. Autošampon Brush má lubrikační účinek, důkladně a rychle čistí vozidla a jiné vnější povrchy. Zanechává lesklý povrch, dobře se oplachuje a jeho účinek přetrvává i dlouho po aplikaci.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88024 88023 Zvolte variantu
702 Kč 3 150 Kč od 702 Kč 849 Kč včetně DPH 3 812 Kč včetně DPH od 849 Kč včetně DPH

Brush je inovativní ekologický autošampon vhodný pro všechny typy automobilů s obsahem aktivních enzymů a certifikací VDA. Autošampon Brush má lubrikační účinek, důkladně a rychle čistí vozidla a jiné vnější povrchy. Zanechává lesklý povrch, dobře se oplachuje a jeho účinek přetrvává i dlouho po aplikaci. Kartáče mycích systému zanechává tento autošampon měkké a jemné. Radikálně zadržuje pachy díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. Přítomnost přírodních bakterií podporuje a zlepšuje čištění a recyklaci vody. VDA certifikát garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Okamžité a důkladné čištění vozidel a jiných vnějších povrchů je s tímto autošamponem hračka. Snadno se oplachuje, má silnou kontrola proti zápachu díky plné biologické degradaci organických nečistot, také uvnitř čistících systémů a na kartáčích, pomáhá čištění vody a recirkulaci za pomoci vhodných bakterií.

• autošampon bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem aktivních enzymů

• biologicky rozložitelné pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 7,52

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber