Neohodnoceno

Šampon a vosk v jednom Aktiv-E

Šampon a vosk v jednom Aktiv-E je inovativní koncentrovaný produkt s přidanými enzymy, které rozkládají nejodolnější organické nečistoty a zanechávají na karosérii lesklý hedvábný efekt. Díky samo-sušení a voskování se kapičky vody valí z karoserie a zanechávají ochranný účinek proti prachu a dešti.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 88226
174 Kč 211 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Šampon a vosk v jednom Aktiv-E je inovativní koncentrovaný produkt s přidanými enzymy, které rozkládají nejodolnější organické nečistoty a zanechávají na karosérii lesklý hedvábný efekt. Díky samo-sušení a voskování se kapičky vody valí z karoserie a zanechávají ochranný účinek proti prachu a dešti. Jeho jedinečná certifikovaná receptura zaručuje bezpečné používání na jakékoli karosérii se všemi typy laků.

• síla profesionálních produktů v hobby balení

• bezpečná a rychlá aplikace

• s obsahem aktivních enzymů

• certifikace VDA pro bezpečné použití i na velmi choulostivých dílech

• patentovaná formule

Aktiv-E je řada hobby autokosmetiky s aktivními enzymy, která má přednosti, sílu a účinek profesionálních produktů. Je balená v menším balení a určená pro běžného uživatele, který chce v pohodlí svého domova nebo garáže dopřát kvalitní péči svému vozidlu či motorce. 

Certifikace VDA slibuje vysokou bezpečnost použití i na velmi choulostivých dílech, patentované složení a velmi snadnou a rychlou aplikaci.

aktiv-e 

Další autokosmetika od firmy Fra Ber