Neohodnoceno

Wolf´s - Quickie vosk na auto

Vosk na auto Quickie je určen zejména pro ty, kteří nemají mnoho času na voskování vozidla tradičním způsobem, nebo pro ty, kteří by chtěli zvýšit lesk a ochranu stávající vrstvy vosku na vozidle. Vosk na auto Quickie je také ideální produkt pro rychlé vytvoření lesku na showroomu a lze jej použít i k odstranění lehkého prachu z povrchu vozidla. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88738
Značka: Wolf´s
258 Kč 312 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto

Vosk na auto Quickie je určen zejména pro ty, kteří nemají mnoho času na voskování vozidla tradičním způsobem, nebo pro ty, kteří by chtěli zvýšit lesk a ochranu stávající vrstvy vosku na vozidle. Vosk na auto Quickie je také ideální produkt pro rychlé vytvoření lesku na showroomu a lze jej použít i k odstranění lehkého prachu z povrchu vozidla. Vosk na auto vyrobený z vysoce kvalitního brazilského karnaubského vosku. Na každém typu laku vytvoří vosk na auto Quickie s karnaubským voskem dlouhotrvající lesk a ochranu.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big