4 hodnocení

Wolf´s - Quickie vosk na auto

Vosk na auto Quickie je určen zejména pro ty, kteří nemají mnoho času na voskování vozidla tradičním způsobem, nebo pro ty, kteří by chtěli zvýšit lesk a ochranu stávající vrstvy vosku na vozidle. Vosk na auto Quickie je také ideální produkt pro rychlé vytvoření lesku na showroomu a lze jej použít i k odstranění lehkého prachu z povrchu vozidla. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: 88738
Značka: Wolf´s
198 Kč 240 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
quick wax 500
Akce Výprodej

Vosk na auto Quickie je určen zejména pro ty, kteří nemají mnoho času na voskování vozidla tradičním způsobem, nebo pro ty, kteří by chtěli zvýšit lesk a ochranu stávající vrstvy vosku na vozidle. Vosk na auto Quickie je také ideální produkt pro rychlé vytvoření lesku na showroomu a lze jej použít i k odstranění lehkého prachu z povrchu vozidla. Vosk na auto vyrobený z vysoce kvalitního brazilského karnaubského vosku. Na každém typu laku vytvoří vosk na auto Quickie s karnaubským voskem dlouhotrvající lesk a ochranu.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu