Neohodnoceno

Fra Ber - Gommanera Brilliant čistič pneumatik s leštidlem

Speciální čistič pneumatik pro zkrášlení a naleštění pneumatik a dalších plastových dílů vozidla, koberečků, nárazníků atd. Čistič pneumatik Gommanera Brilliant nemění původní vlastnosti ošetřovaných dílů, není mastný, zanechává povrch měkčí a pružný. Po zaschnutí vytváří čistič pneumatik Gommanera Brilliant jemný ochranný film a zrcadlový efekt. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88122 88121 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
714 Kč 3 270 Kč od 714 Kč 864 Kč včetně DPH 3 957 Kč včetně DPH od 864 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Speciální čistič pneumatik pro zkrášlení a naleštění pneumatik a dalších plastových dílů vozidla, koberečků, nárazníků atd. Čistič pneumatik Gommanera Brilliant nemění původní vlastnosti ošetřovaných dílů, není mastný, zanechává povrch měkčí a pružný. Po zaschnutí vytváří čistič pneumatik Gommanera Brilliant jemný ochranný film a zrcadlový efekt. Čistič pneumatik na přírodní bázi s vysokou bezpečností aplikace.

• pH: 6,5

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.