Neohodnoceno

Polish pro tvrdé laky "Cut It"

Laky na mnoha dnešních vozidlech mají být odolnější proti poškrábání, a proto jsou mnohem tvrdší a mohou se ukázat jako náročnější na leštění než povrchové úpravy z minulosti. Cut It byl speciálně navržen pro ošetření keramických a jiných tvrdých laků. Snadno odstraňuje silné víry a poškrábání.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88762
Značka: Wolf´s
414 Kč 501 Kč včetně DPH

Laky na mnoha dnešních vozidlech mají být odolnější proti poškrábání, a proto jsou mnohem tvrdší a mohou se ukázat jako náročnější na leštění než povrchové úpravy z minulosti. Cut It byl speciálně navržen pro ošetření keramických a jiných tvrdých laků. Snadno odstraňuje silné víry a poškrábání. Na rozdíl od jiných těžkých polishů, které zanechávají nerovnoměrný řez, těžký polish Cut It eliminuje škrábance a zanechává výjimečně jednotný povrch připravený ke konečnému leštění. Bezpečný pro karosárny, s nízkým obsahem rozpouštědel.

 

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big