Neohodnoceno

Osvěžovač vzduchu Deotex Aktiv-E

Osvěžovač vzduchu Aktiv-E a odstraňovač zápachu s přidanými enzymy, speciálně vytvořený tak, aby eliminoval zápach z potravin, tabáku, zvratků a moči. Odstraňuje veškeré pachy a uvolňuje svěží čistou vůni.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88218
174 Kč 211 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Osvěžovač vzduchu Aktiv-E a odstraňovač zápachu s přidanými enzymy, speciálně vytvořený tak, aby eliminoval zápach z potravin, tabáku, zvratků a moči. Odstraňuje veškeré pachy a uvolňuje svěží čistou vůni. Unikátní receptura s přidanými enzymy pro snadné čištění sedadel, rohožek, koberečků, ale také pohovek, koberců a plastů. Jeho speciální molekuly odstraňují pachy a degradují organické nečistoty i po aplikaci, aby zprostředkovaly pocit čistoty. 

• síla profesionálních produktů v hobby balení

• bezpečná a rychlá aplikace

• s obsahem aktivních enzymů

• certifikace VDA pro bezpečné použití i na velmi choulostivých dílech

• patentovaná formule

Aktiv-E je řada hobby autokosmetiky s aktivními enzymy, která má přednosti, sílu a účinek profesionálních produktů. Je balená v menším balení a určená pro běžného uživatele, který chce v pohodlí svého domova nebo garáže dopřát kvalitní péči svému vozidlu či motorce. 

Certifikace VDA slibuje vysokou bezpečnost použití i na velmi choulostivých dílech, patentované složení a velmi snadnou a rychlou aplikaci.

aktiv-e 

Další autokosmetika od firmy Fra Ber