2 hodnocení

Fra Ber - Lava Cemento Forte odstraňovač cementu

Lava Cemento Forte odstraňovač cementu se silným účinkem. Vysoce koncentrovaný odstraňovač cementu pro rychlé odstranění cementu a cementových inkrustací z automobilů, cisteren, nákladních vozů atd. Lava Cemento Forte odstraňovač cementu nezatěžuje laky a plastové části. Vynikající pro čištění vnitřních okruhů vysokotlakých zařízení.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88152 88151 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
654 Kč 2 970 Kč od 654 Kč 791 Kč včetně DPH 3 594 Kč včetně DPH od 791 Kč včetně DPH

Lava Cemento Forte odstraňovač cementu se silným účinkem. Vysoce koncentrovaný odstraňovač cementu pro rychlé odstranění cementu a cementových inkrustací z automobilů, cisteren, nákladních vozů atd. Lava Cemento Forte odstraňovač cementu nezatěžuje laky a plastové části. Lava Cemento Forte odstraňovač cementu je vynikající pro čištění vnitřních okruhů vysokotlakých zařízení.

Lava Cemento Forte odstraňovač cementu vytváří nízkou pěnu

• pH: -1,2

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.