Neohodnoceno

Innovacar - D2 Check odmašťovač pro přípravu povrchů aut

D2 Check odmašťovač pro přípravu povrchů aut je určený pro základní přípravu povrchů před aplikací nano povlaků nebo sealantů. D2 Check odmašťovač pro přípravu povrchů aut perfektně odstraní zbytky oleje a vosků, vyčistí motorový prostor, ale také další části vozidla, které je třeba odmastit. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 89303
348 Kč 421 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

D2 Check odmašťovač pro přípravu povrchů aut je určený pro základní přípravu povrchů před aplikací nano povlaků nebo sealantů. D2 Check odmašťovač pro přípravu povrchů aut perfektně odstraní zbytky oleje a vosků, vyčistí motorový prostor, ale také další části vozidla, které je třeba odmastit. D2 Check umožní čištění, jehož výsledkem je následná lepší přilnavost molekul aplikovaného povlaku, čímž je zajištěna odolnější ochrana. D2 Check odmašťovač pro přípravu povrchů aut se odpařuje pomaleji než klasická IPA, což výrazně usnadňuje a zefektivňuje přípravu vozidla na následné práce. D2 Check také umožňuje opravit během první hodiny nedokonalosti aplikace ochranného povrchu a opravit je.

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber