Neohodnoceno

Wolf´s - Hiderophobe ochranný sealant na kožený interiér auta

Hiderophobe, ochranný sealant na kožený interiér auta slouží k ošetření automobilových sedadel, interiérů, střech kabrioletů a dalších kožených povrchů. Tento nano technologický tmel vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která pomáhá zabránit pronikání nečistot a kapalin do povrchu. Hiderophobe ochranný sealant na kožený interiér auta pomáhá snížit opotřebení a udržuje ošetřené povrchy čisté po delší dobu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 88745
Značka: Wolf´s
1 031 Kč 1 248 Kč včetně DPH

Hiderophobe, ochranný sealant na kožený interiér auta slouží k ošetření automobilových sedadel, interiérů, střech kabrioletů a dalších kožených povrchů. Tento nano technologický tmel vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která pomáhá zabránit pronikání nečistot a kapalin do povrchu. Hiderophobe ochranný sealant na kožený interiér auta pomáhá snížit opotřebení a udržuje ošetřené povrchy čisté po delší dobu. Aplikace Hiderophobe ochranného sealantu na kožený interiér auta je snadná a rychlá. Malé množství sealantu Hiderophobe rozetřete hadříkem na dobře vyčištěném koženém povrchu, nechte zaschnout. 

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big