Neohodnoceno

Ochranný polish 3v1 Aktiv-E

Inovativní ochranný polish, produkt 3v1 s přidanými enzymy: vosk, lesk a ochrana. Vosk zajišťuje odpudivost vody, efekt vysokého lesku docílí brilantních odrazů. Ochrana před UV paprsky, kyselým deštěm a nepříznivými vlivy prostředí.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88220
203 Kč 246 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Inovativní ochranný polish, produkt 3v1 s přidanými enzymy: vosk, lesk a ochrana. Vosk zajišťuje odpudivost vody, efekt vysokého lesku docílí brilantních odrazů. Ochrana před UV paprsky, kyselým deštěm a nepříznivými vlivy prostředí. Enzymy pronikají mikro póry a ničí organické nečistoty, čímž umožňují delší lesk a čistotu. Je to ideální produkt pro ty, kteří chtějí brilantní lesk a ochranu. Neovlivňuje barvu plastových dílů.

• síla profesionálních produktů v hobby balení

• bezpečná a rychlá aplikace

• s obsahem aktivních enzymů

• certifikace VDA pro bezpečné použití i na velmi choulostivých dílech

• patentovaná formule

Aktiv-E je řada hobby autokosmetiky s aktivními enzymy, která má přednosti, sílu a účinek profesionálních produktů. Je balená v menším balení a určená pro běžného uživatele, který chce v pohodlí svého domova nebo garáže dopřát kvalitní péči svému vozidlu či motorce. 

Certifikace VDA slibuje vysokou bezpečnost použití i na velmi choulostivých dílech, patentované složení a velmi snadnou a rychlou aplikaci.

aktiv-e 

Další autokosmetika od firmy Fra Ber