1 hodnocení

Zirconite - Stage 2 ochranný povlak laku auta s nano technologií

Ochranný povlak laku auta s nano technologií, druhý krok ze dvou Stage 2 - Nanoglaze, s jedinečným UV filtrem. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Vhodný pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží až 6 let. Pro plnou ochranu je třeba aplikovat nejprve první krok Preglaze a poté druhý krok Nano Glaze.

Skladem (1 ks)
Kód: 88443
Značka: Zirconite
5 627 Kč –40 % 3 376,20 Kč 4 085,20 Kč včetně DPH
Nano glaze teflon acrylic coating, ST.1,2
Akce Výprodej
5 627 Kč –40 %

Ochranný povlak laku auta s nano technologií, druhý krok ze dvou Stage 2 - Nanoglaze, s jedinečným UV filtrem. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite je vhodný pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží až 6 let. Pro plnou ochranu je třeba aplikovat nejprve první krok Preglaze a poté druhý krok Nano Glaze.

Ochranný povlak laku auta s nano technologií, balení obsahuje:

1 l - Stage 2 Nano Glaze

(fotografie je ilustrační, zobrazuje oba kroky Stage 1 + Stage 2)

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2

Zpět do obchodu