Neohodnoceno

Zirconite - Stage 1 ochranný povlak laku auta s nano technologií

Ochranný povlak laku auta s nano technologií, první krok ze dvou Stage 1 - Preglaze, s jedinečným UV filtrem. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Vhodný pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží až 6 let. Pro plnou ochranu je třeba aplikovat nejprve první krok Preglaze a poté druhý krok Nano Glaze.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 88442
Značka: Zirconite
1 518 Kč 1 837 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika s nano technologií, dlouhodobá ochrana aut
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Ochranný povlak laku auta s nano technologií, první krok ze dvou Stage 1 - Preglaze, s jedinečným UV filtrem. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite je vhodný pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží až 6 let. Pro plnou ochranu je třeba aplikovat nejprve první krok Preglaze a poté druhý krok Nano Glaze.

Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite, balení obsahuje:

1 l - Stage 1 Pre Glaze

fotografie je ilustrační, zobrazuje oba kroky Stage 1 + Stage 2)

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2