Neohodnoceno

Wolf´s - The Mask ochranná vrstva pro lak auta

The Mask ochranná vrstva pro lak auta. Hmyz může vážně poškodit povrchovou úpravu automobilu a vosky a tmely k ochraně nejsou vždy dostatečné odolné. Proto Wolf´s vytvořil ochrannou vrstvu pro lak auta The Mask, čirý nástřik, který rychle zasychá a vytvoří tvrdou ochrannou vrstvu, která zabrání poškození laku hmyzem, drobnému poškrábání a dokonce ochrání před mikro kamínky. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88756
Značka: Wolf´s
336 Kč –40 % 201,60 Kč 243,90 Kč včetně DPH
spray on protection, the mask
Akce Výprodej
336 Kč –40 %

The Mask ochranná vrstva pro lak auta. Hmyz může vážně poškodit povrchovou úpravu automobilu a vosky a tmely k ochraně nejsou vždy dostatečné odolné. Proto Wolf´s vytvořil ochrannou vrstvu pro lak auta The Mask, čirý nástřik, který rychle zasychá a vytvoří tvrdou ochrannou vrstvu, která zabrání poškození laku hmyzem, drobnému poškrábání a dokonce ochrání před mikro kamínky. The Mask ochranná vrstva pro lak auta má velmi snadnou aplikaci, lze ji použít kdykoli.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu