Neohodnoceno

Nitrilové rukavice EcoShield S

Mimořádně kvalitní dvouvrstvé nitrilové rukavice vhodné pro opakované použití v ručních myčkách aut, autoservisech, detailerských dílnách atd. Nitrilové rukavice EcoShield se vyznačují dvojitou vrstvou nitrilového kaučuku a technologií twinSHIELD™, která zajišťuje nepropustnost a výbornou ochranu uživatele při zachování citu při práci v rukavicích. Pravolevé nitrilové rukavice se zdrsněnými konečky prstů, klasifikovány jako ochranné rukavice (kategorie III) a zdravotnický prostředek (třída I), jsou nepudrované a neobsahují proteiny přírodního latexu, jsou tak vhodné pro uživatele trpící alergií I. typu.

Skladem (2 ks)
Kód: 89556
696 Kč 842 Kč včetně DPH
7839 65dfd43fee81ddc90aabc3414055a7f6 large
Novinka Tip

Mimořádně kvalitní dvouvrstvé nitrilové rukavice vhodné pro opakované použití v ručních myčkách aut, autoservisech, detailerských dílnách atd. Nitrilové rukavice EcoShield se vyznačují dvojitou vrstvou nitrilového kaučuku a technologií twinSHIELD™, která zajišťuje nepropustnost a výbornou ochranu uživatele při zachování citu při práci v rukavicích. Pravolevé nitrilové rukavice se zdrsněnými konečky prstů, klasifikovány jako ochranné rukavice (kategorie III) a zdravotnický prostředek (třída I), jsou nepudrované a neobsahují proteiny přírodního latexu, jsou tak vhodné pro uživatele trpící alergií I. typu. Zvětšené balení nitrilových rukavic EcoShield a ekologický design krabičky snížil spotřebu obalového materiálu o 30 % a spotřebu inkoustu o 60 %.

Balení obsahuje 150 ks.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení