2 hodnocení

Wolf´s - Silk Milk čistič interiérových plastů auta a dlouhodobá ochrana

Silk Milk je čistič interiérových plastů auta a dlouhodobá ochrana plastových povrchů. Čistič interiérových plastů, který chrání a zkrášluje plastové a jiné vnitřní plochy vozidla po dlouhou dobu. Silk Milk čistič interiérových plastů je navržen tak, aby zanechal hedvábný povrch a nezanechával na povrchu mastné nebo lepkavé zbytky a díky antistatickým přísadám odpuzoval prach.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88736
Značka: Wolf´s
517 Kč –40 % 310,20 Kč 375,30 Kč včetně DPH
interior dressing, silk milk
Akce Výprodej
517 Kč –40 %

Silk Milk je čistič interiérových plastů auta a dlouhodobá ochrana plastových povrchů. Čistič interiérových plastů, který chrání a zkrášluje plastové a jiné vnitřní plochy vozidla po dlouhou dobu. Silk Milk čistič interiérových plastů je navržen tak, aby zanechal hedvábný povrch a nezanechával na povrchu mastné nebo lepkavé zbytky a díky antistatickým přísadám odpuzoval prach. Silk Milk čistič interiérových plastů se snadno nanáší, rychle schne a zanechává saténový „tovární“ povrch. Pravidelné používání chrání interiér vozidla před praskáním a vyblednutím i před poškozením UV zářením.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu