Neohodnoceno

Leštěnka na interiér Lucida Cruscotti Aktiv-E

Leštěnka na palubní desku a interiérové plasty. Směs jemných látek s přidanými enzymy, které vyživují, chrání a odstraňují nepříjemné pachy z povrchů při zachování barvy a originálního vzhledu. Jeho speciální enzymatické molekuly pronikají plastovými částmi a nadále odstraňují pachy a rozkládají organické nečistoty i po aplikaci, čímž zprostředkovávají pocit čistého a hygienického prostředí.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 88298
143 Kč 173 Kč včetně DPH

Leštěnka na palubní desku a interiérové plasty Aktiv-E. Směs jemných látek s přidanými enzymy, které vyživují, chrání a odstraňují nepříjemné pachy z povrchů při zachování barvy a originálního vzhledu. Jeho speciální enzymatické molekuly pronikají plastovými částmi a nadále odstraňují pachy a rozkládají organické nečistoty i po aplikaci, čímž zprostředkovávají pocit čistého a hygienického prostředí. Chrání přístrojovou desku a plastové díly před UV paprsky a oživuje je, má antistatický efekt.

• síla profesionálních produktů v hobby balení

• bezpečná a rychlá aplikace

• s obsahem aktivních enzymů

• certifikace VDA pro bezpečné použití i na velmi choulostivých dílech

• patentovaná formule

Aktiv-E je řada hobby autokosmetiky s aktivními enzymy, která má přednosti, sílu a účinek profesionálních produktů. Je balená v menším balení a určená pro běžného uživatele, který chce v pohodlí svého domova nebo garáže dopřát kvalitní péči svému vozidlu či motorce.

Certifikace VDA slibuje vysokou bezpečnost použití i na velmi choulostivých dílech, patentované složení a velmi snadnou a rychlou aplikaci.

Další autokosmetika od firmy Fra Ber