Neohodnoceno

Fra Ber - Allunet kyselý čistič kol

Kyselý čistič kol vhodný pro ocel a hliník, zanechává povrch odmaštěný a lesklý, aniž by došlo k poškození ostatních částí vozidla. Čistič kol Allunet je hodný nejen pro mytí kol, ale také pro mytí hliníkových boků, ocelových nádrží, pro odstranění příznaků kyselého deště.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Skladem (5 ks) Zvolte variantu
Kód: 88008 88007 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
774 Kč 3 570 Kč od 774 Kč 937 Kč včetně DPH 4 320 Kč včetně DPH od 937 Kč včetně DPH

Kyselý čistič kol vhodný pro ocel a hliník, zanechává povrch odmaštěný a lesklý, aniž by došlo k poškození ostatních částí vozidla. Kyselý čistič kol Allunet je hodný nejen pro mytí kol, ale také pro mytí hliníkových boků, ocelových nádrží, pro odstranění příznaků kyselého deště. Čistič kol pro profesionální bezchybný výsledek.

Čistič kol vhodný pro následující použití:

• lze aplikovat ručním rozprašovačem

• lze aplikovat tlakovým postřikovačem

• pH: 2,2

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.