2 hodnocení

Wolf´s - Correct It korekční leštěnka na auto pro střední a měkké laky

Ne všechny laky vozidel jsou stejné a někdy je zapotřebí lehčí leštící směs, aby se zabránilo „nadměrné korekci“. Leštěnka na auto Wolf’s Correct It je výjimečná leštěnka na auto určená k opravě silně poškrábaných vozidel se středním až měkkým lakem.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88761
Značka: Wolf´s
362 Kč –40 % 217,20 Kč 262,80 Kč včetně DPH
correcting polish, correct it
Akce Výprodej
362 Kč –40 %

Ne všechny laky vozidel jsou stejné a někdy je zapotřebí lehčí leštící směs, aby se zabránilo „nadměrné korekci“. Leštěnka na auto Wolf’s Correct It je výjimečná leštěnka na auto určená k opravě silně poškrábaných vozidel se středním až měkkým lakem. Tento nízko prašná leštěnka na auto rychle opraví povrch a zanechá ho hladký, s rovnoměrným řezem připraveným na konečné leštění. Bezpečná leštěnka na auto pro karosárny, s nízkým obsahem rozpouštědel a snadnou aplikací.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu