Neohodnoceno

Wolf´s - The Revival kondicionér na kůži auta

The Revival kondicionér na kůži auta změkčuje všechny druhy kůže. Stejně jako naše kůže, i kůže ve vašem autě vysychá, má sklony k praskání a stárne, pokud není řádně ošetřena a vyživena. Kondicionér na kůži auta The Revival změkčí všechny druhy kůže, navrací jí její původní vláčnost, zabraňuje praskání, vyblednutí a stárnutí.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88737
Značka: Wolf´s
624 Kč 755 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

The Revival kondicionér na kůži auta změkčuje všechny druhy kůže. Stejně jako naše kůže, i kůže ve vašem autě vysychá, má sklony k praskání a stárne, pokud není řádně ošetřena a vyživena. Kondicionér na kůži auta The Revival změkčí všechny druhy kůže, navrací jí její původní vláčnost, zabraňuje praskání, vyblednutí a stárnutí. Aplikace kondicionéru na kůži auta The Revival je rychlá a snadná. Malé množství kondicionéru naneste na hadřík nebo houbičku a rozetřete na koženém povrchu, nechte vsáknout. Po vsáknutí The Revival kondicionéru na kůži auta bude povrch opět hebký a jako nový. 

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big