Neohodnoceno

Koncentrované předmytí Super Liquid Power

Super Liquid Powder je koncentrovaný prostředek pro předmytí, ani práškový ani tekutý, s velmi zvláštní konzistenci a inovativní funkcí. Kombinuje snadné používání tradičních kapalných předmycích prostředků s výkonem práškové chemie. Koncentrovaný, bezpečný a účinný.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 88865
Značka: Fra Ber
4 788 Kč 5 793 Kč včetně DPH
Kategorie: Aktivní pěny

Super Liquid Powder je koncentrovaný prostředek pro předmytí, ani práškový ani tekutý, s velmi zvláštní konzistenci a inovativní funkcí. Kombinuje snadné používání tradičních kapalných předmycích prostředků s výkonem práškové chemie. Koncentrovaný, bezpečný a účinný. Odstraňuje pevně ulpívající nečistoty i běžný silniční šmír. Jeho účinnost byla testována za různých extrémních letních a zimních teplot. Díky své inovativní hybridní molekulární struktuře je citlivý na podmínky vnějšího prostředí, jako je vlhkost a velmi vysoké teplo. Snadno se používá, a to i v nízkých koncentracích. Použití dosatronu s externím vstřikováním, pak Super Liquid Powder zajišťuje nízké nároky na údržbu, nízké provozní náklady a vysoký výkon.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta la Farfallaexkluzivní automobilové vůně s italskými a francouzskými esencemi