2 hodnocení

Wolf´s - Yellow Snow koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut

Yellow Snow je vysoce koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut, formule s vysokou pěnou která zajistí perfektní předmytí vozidla před jeho mytím. Tato pH neutrální aktivní pěna pro mytí aut využívá přírodní rozpouštědla k odbourávání nečistot a hustá přilnavá pěna je pomáhá odstranit z povrchu pro snadné opláchnutí. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 88726
Značka: Wolf´s
493 Kč –40 % 295,80 Kč 357,90 Kč včetně DPH
snow foam shampoo, yellow snow
Akce Výprodej
493 Kč –40 %

Yellow Snow je vysoce koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut, formule s vysokou pěnou která zajistí perfektní předmytí vozidla před jeho mytím. Tato pH neutrální aktivní pěna pro mytí aut využívá přírodní rozpouštědla k odbourávání nečistot a hustá přilnavá pěna je pomáhá odstranit z povrchu pro snadné opláchnutí. Velmi ekonomické řešení pro předmytí, aktivní pěna pro mytí aut Yellow Snow má doporučené ředění až 1:20. Biologicky odbouratelná aktivní pěna pro mytí aut pro menší zatížení příody.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu