Neohodnoceno

Wolf´s - Mystery Juice keramický povlak pro lak auta s nano technologií

Mystery Juice keramický povlak pro lak auta s nano technologií na bázi SiO2, poskytuje dlouhodobou ochranu laku. Povrch má po aplikaci Mystery Juice vysoký hydrofobní účinek, a proto se snadno čistí. Silné složení chrání povrch také před menšími škrábanci. Mystery Juice keramický povlak pro lak auta s nano technologií je nejsilnější a nejodolnější z nano keramických ochranných vrstev Wolf´s. Je doporučený především pro profesionální použití.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88752
Značka: Wolf´s
2 529 Kč –40 % 1 517,40 Kč 1 836,10 Kč včetně DPH
Nano Paint Sealant
Akce Výprodej
2 529 Kč –40 %

Mystery Juice keramický povlak pro lak auta s nano technologií na bázi SiO2, poskytuje dlouhodobou ochranu laku. Povrch má po aplikaci Mystery Juice vysoký hydrofobní účinek, a proto se snadno čistí. Silné složení chrání povrch také před menšími škrábanci. Mystery Juice keramický povlak pro lak auta s nano technologií je nejsilnější a nejodolnější z nano keramických ochranných vrstev Wolf´s. Mystery Juice keramický povlak pro lak auta s nano technologií je doporučený především pro profesionální použití.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu