Neohodnoceno

Wolf´s - Hard Body keramický povlak pro lak auta s nano technologií

Hard Body keramický povlak pro lak auta s nanotechnologií na bázi SiO2, poskytuje dlouhodobou ochranu laku. Povrch je po aplikaci vysoce hydrofobní, a proto se snadno čistí. Silné složení Hard Body chrání povrch před menšími škrábanci. Hard Body keramický povlak pro lak auta s nanotechnologií je ideální pro začátečníky, kteří se seznamují s nano keramickým povrchem, aplikace je jednoduchá. Hard Body doporučujeme především pro profesionální uživatele.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88746
Značka: Wolf´s
1 655 Kč 2 003 Kč včetně DPH

Hard Body keramický povlak pro lak auta s nanotechnologií na bázi SiO2, poskytuje dlouhodobou ochranu laku. Povrch je po aplikaci vysoce hydrofobní, a proto se snadno čistí. Silné složení Hard Body chrání povrch před menšími škrábanci. Hard Body keramický povlak pro lak auta s nanotechnologií je ideální pro začátečníky, kteří se seznamují s nano keramickým povrchem, aplikace je jednoduchá. Hard Body keramický povlak pro lak auta s nanotechnologi doporučujeme především pro profesionální uživatele.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big