3 hodnocení

Wolf´s - Shine&Seal leštěnka na auto s nano technologií

Shine&Seal je úžasná jednokroková leštěnka na auto s nano technologií, která eliminuje swirly, vytváří vysoce lesklý povrch a ochrání lak extrémně odolnou ochranou vrstvou s nano technologií. Tato inovativní leštěnka na auto s nano technologií může být použita k dokončovacímu leštění nebo jako samostatný ochranný přípravek.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks)
Kód: 88742
Značka: Wolf´s
445 Kč –40 % 267 Kč 323,10 Kč včetně DPH
Nano Polish
Akce Výprodej
445 Kč –40 %

Shine&Seal je úžasná jednokroková leštěnka na auto s nano technologií, která eliminuje swirly, vytváří vysoce lesklý povrch a ochrání lak extrémně odolnou ochranou vrstvou s nano technologií. Tato inovativní leštěnka na auto s nano technologií může být použita k dokončovacímu leštění nebo jako samostatný ochranný přípravek. Pro docílení co nejvyššího efektu a opravdu dlouhodobé ochrany, doporučujeme použít leštěnku na auto s nano technologií Shine&Seal a následně pokračovat v ošetření povrchu nano ochrannými povrchy Wolf´s. Leštěnka na auto Shine&Seal se vyznačuje snadnou aplikací a dokonalým, dlouhodobým výsledkem.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu