Neohodnoceno

Wolf´s - Shine&Seal leštěnka na auto s nano technologií

Shine&Seal je úžasná jednokroková leštěnka na auto s nano technologií, která eliminuje swirly, vytváří vysoce lesklý povrch a ochrání lak extrémně odolnou ochranou vrstvou s nano technologií. Tato inovativní leštěnka na auto s nano technologií může být použita k dokončovacímu leštění nebo jako samostatný ochranný přípravek.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Skladem (> 5 ks) Zvolte variantu
Kód: 88741 88742 Zvolte variantu
Značka: Wolf´s
298 Kč 486 Kč od 298 Kč 361 Kč včetně DPH 588 Kč včetně DPH od 361 Kč včetně DPH
Nano Polish
Akce

Shine&Seal je úžasná jednokroková leštěnka na auto s nano technologií, která eliminuje swirly, vytváří vysoce lesklý povrch a ochrání lak extrémně odolnou ochranou vrstvou s nano technologií. Tato inovativní leštěnka na auto s nano technologií může být použita k dokončovacímu leštění nebo jako samostatný ochranný přípravek. Pro docílení co nejvyššího efektu a opravdu dlouhodobé ochrany, doporučujeme použít leštěnku na auto s nano technologií Shine&Seal a následně pokračovat v ošetření povrchu nano ochrannými povrchy Wolf´s. Leštěnka na auto Shine&Seal se vyznačuje snadnou aplikací a dokonalým, dlouhodobým výsledkem.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big