2 hodnocení

Fra Ber - Super Allunet NEW K čistič kol, hliníku a oceli

Specifický čisticí prostředek pro čistění kol, hliníkových boků nebo ocelových nádrží, kovových částí nákladních a osobních automobilů. Čistič kol Super Allunet NEW K zanechává povrch odmaštěný a lesklý, aniž by došlo k poškození ostatních částí vozidla. Čistič kol Super Allunet NEW K je vhodný nejen pro čistění kol, ale také mytí hliníkových bočnic nákladních vozidel, ocelových nádrží, nákladních automobilů a dalších kovových dílů z hliníku nebo oceli.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 89511 89512 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
798 Kč 3 757 Kč od 798 Kč 965,60 Kč včetně DPH 4 546 Kč včetně DPH od 965,60 Kč včetně DPH
FraBer Tanica Super allunet new K 89511
Novinka

Specifický čisticí prostředek pro čistění kol, hliníkových boků nebo ocelových nádrží, kovových částí nákladních a osobních automobilů. Čistič kol Super Allunet NEW K zanechává povrch odmaštěný a lesklý, aniž by došlo k poškození ostatních částí vozidla. Čistič kol Super Allunet NEW K je vhodný nejen pro čistění kol, ale také mytí hliníkových bočnic nákladních vozidel, ocelových nádrží, nákladních automobilů a dalších kovových dílů z hliníku nebo oceli. Nepoužívejte na sklo.

Čistič kol vhodný pro následující použití:

• lze aplikovat ručním rozprašovačem

• lze aplikovat tlakovým postřikovačem

• vytváří nízkou pěnu

• pH: 2

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu