Neohodnoceno

Fra Ber - Pulitutto Black Orchid čistič interiéru auta

Tekutý čistič interiéru auta s vůní černé orchideje vhodný pro vnitřní prostor všech typů automobilů. Předností čističe interiéru auta Pulitutto Black orchid je rychlý účinek, příznivá cena a vysoký výkon. Odstraňuje i houževnaté nečistoty z porézních povrchů. Pulitutto Black orchid nepoškozuje ošetřované plochy. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 89579
Značka: Fra Ber
485 Kč –40 % 291 Kč 352,10 Kč včetně DPH
Pulitutto black orchid
Akce Výprodej
485 Kč –40 %

Tekutý čistič interiéru auta s vůní černé orchideje vhodný pro vnitřní prostor všech typů automobilů. Předností čističe interiéru auta Pulitutto Black orchid je rychlý účinek, příznivá cena a vysoký výkon. Odstraňuje i houževnaté nečistoty z porézních povrchů. Pulitutto Black orchid nepoškozuje ošetřované plochy, je vhodný též k použití na skleněné plochy, okna, dlažby, PVC, všechny lakované plochy, keramiku atd.

• čistič interiéru auta Pulitutto Black orchid vytváří nízkou pěnu

• pH: 13,8

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu