2 hodnocení

Fra Ber - Pasta bianca hrubá pasta na mytí rukou

Hustá pasta na mytí rukou Fra Ber obohacená o změkčovadla. Pasta na mytí rukou ideální k odstranění oleje, mastnoty, zbytků maziv, uhlovodíků, bitumenu, rzi, grafitu a dalších odolných nečistot. Hrubá pasta na mytí rukou Fra Ber čistí důkladně, ale jemně. Čistící látky mechanicky odstraňují mastné a odolné nečistoty z pokožky a absorbují je. Změkčující složky chrání pokožku před vysušením.

Skladem (>5 ks)
Kód: 89546
Značka: Fra Ber
570 Kč 689,70 Kč včetně DPH
77326 soap paste 4
Novinka

Hustá pasta na mytí rukou Fra Ber obohacená o změkčovadla. Pasta na mytí rukou ideální k odstranění oleje, mastnoty, zbytků maziv, uhlovodíků, bitumenu, rzi, grafitu a dalších odolných nečistot. Hrubá pasta na mytí rukou Fra Ber čistí důkladně, ale jemně. Čistící látky mechanicky odstraňují mastné a odolné nečistoty z pokožky a absorbují je. Změkčující složky chrání pokožku před vysušením. Balení: 4l.

Suchýma rukama naberte požadované množství pasty, třete, dokud se špína zcela nezemulguje, a poté opláchněte.

Výhody pasty na mytí rukou Fra Ber - Pasta bianca:
• vysoká čisticí síla
• vhodná pro časté používání
• odstraňuje nepříjemné pachy a zanechává ruce jemně provoněné

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu