2 hodnocení

Fra Ber - Nanopolish Foaming B8 leštěnka na auto s nanotechnologií

Leštěnka na auto s nanotechnologií, vysokým leskem a dlouhodobým účinkem s unikátní recepturou chráněnou patentem. Pěnová leštěnka na auto Nanopolish Foaming B8 se vyznačuje vysokým super leštícím efektem, ochranným účinkem, který vydrží dlouhou dobu. Dlouhá životnost dodává laku auta mimořádnou odrazivost světla. Leštěnka na auto Nanopolish Foaming B8 neobsahuje abrazivní látky.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88331
Značka: Fra Ber
4 848 Kč 5 866,10 Kč včetně DPH
Nanopolish B8
Novinka Mycí linka Ruční mycí box

Leštěnka na auto s nanotechnologií, vysokým leskem a dlouhodobým účinkem s unikátní recepturou chráněnou patentem. Pěnová leštěnka na auto Nanopolish Foaming B8 se vyznačuje vysokým super leštícím efektem, ochranným účinkem, který vydrží dlouhou dobu. Dlouhá životnost dodává laku auta mimořádnou odrazivost světla. Leštěnka na auto Nanopolish Foaming B8 neobsahuje abrazivní látky a vytváří emulzi nano strukturovaných vosků. Leštěnku na auto Nanopolish Foaming B8 lze použít v tunelových i portálových mycích linkách, je vhodná také pro ruční mytí, nezamašťuje sklo a kartáče.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu