Neohodnoceno

Wolf´s - Jewel It dokončovací leštěnka na auto

Leštěnka na auto Jewel It od Wolf´s je posledním krokem k dokonale vyleštěnému laku. Mikro brusivo obsažené v této leštěnce na auto a profesionálně vyvinutá receptura zajišťují, že tato ultra jemná leštěnka na auto zanechává ohromující, vysoce lesklý povrch, připravený k následné ochraně karnaubským voskem nebo nano povlakem.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88764
Značka: Wolf´s
510 Kč 617 Kč včetně DPH

Leštěnka na auto Jewel It od Wolf´s je posledním krokem k dokonale vyleštěnému laku. Mikro brusivo obsažené v této leštěnce na auto a profesionálně vyvinutá receptura zajišťují, že tato ultra jemná leštěnka na auto zanechává ohromující, vysoce lesklý povrch, připravený k následné ochraně karnaubským voskem nebo nano povlakem. Při zpracování vytváří velmi málo či žádný prach, je bezpečná a šetrná k životnímu prostředí i uživateli, tako leštěnka na auto je zkrátka dokonalá volba pro skvělý výsledek.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big