Neohodnoceno

Concept - Jet Black leštěnka na auto pro černý lak

Jet Black, leštěnka na auto speciálně vyvinutá pro černý lak. Rychle a snadno vrací plný lesk choulostivému černému laku tím, že eliminuje a maskuje drobné hologramy a swirly. Leštěnka na auto, která šetří čas a zdroje. Nano lotosový efekt, který vytváří díky obsažené nano technologii se váže na lak, odvádí perfektně vodu, omezuje hromadění nečistot a usnadňuje čištění a údržbu povrchu. Balení: 1 l.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 88147
Značka: Concept
294 Kč 356 Kč včetně DPH
Kategorie: Leštěnky na auto a polishe
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…
Concept Jet Black Gloss
Akce Výprodej

Jet Black, leštěnka na auto speciálně vyvinutá pro černý lak. Rychle a snadno vrací plný lesk choulostivému černému laku tím, že eliminuje a maskuje drobné hologramy a swirly. Leštěnka na auto, která šetří čas a zdroje. Nano lotosový efekt, který vytváří díky obsažené nano technologii se váže na lak, odvádí perfektně vodu, omezuje hromadění nečistot a usnadňuje čištění a údržbu povrchu. Leštěnka na auto plně testovaná, aby byla zajištěna kompatibilita se všemi moderními laky včetně HS, Ceramic Clear, atd. Zatímco některé konvenční leštidla musí být z důvodu přiléhavosti plastů a pryže oddělovány od kontaktu se sousedními plasty a gumou, leštěnku na auto pro černý lak Jet Black lze bezpečně použít bez nutnosti maskování. Balení: 1 l.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití