Neohodnoceno

Concept - Master Cleaner čistič střech kabrioletů a čalounění auta

Čistič střech kabrioletů Master Cleaner perfektně čistí nejen střechy kabrioletů, ale také čalounění auta, koberečky, kola atd. Čistič střech kabrioletů Master Cleaner je multifunkční čisticí koncentrát vhodný také pro všechny tvrdé povrchy. Čistič střech kabrioletů Master Cleaner je vhodný pro ruční nebo strojní použití. Balení: 5 l.

Skladem (1 ks)
Kód: 88200
Značka: Concept
294 Kč 356 Kč včetně DPH
Master Cleaner Plus 5L 1
Akce Výprodej

Čistič střech kabrioletů Master Cleaner perfektně čistí nejen střechy kabrioletů, ale také čalounění auta, koberečky, kola atd. Čistič střech kabrioletů Master Cleaner je multifunkční čisticí koncentrát vhodný také pro všechny tvrdé povrchy, je vhodný pro ruční nebo strojní použití. Skvělých výsledků docílíte s čističem střech kabrioletů Master Cleaner na jakémkoli druhu textilie, díky své velké síle si poradí i s odolnými skvrnami.

S čističem střech kabrioletů Master Cleaner bude textilní střecha vašeho vozu zase jako nová. Balení: 5 l.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití