2 hodnocení

Wolf´s - Pink Slip lubrikant pro clay

Pink Slip, lubrikant pro práci s clay je super kluzký lubrikant, který snižuje tření a zajišťuje perfektní lubrikaci při práci s clayem. Lubrikant pro práci s clay Pink Slip díky svým schopnostem účinně odstraňuje znečištění z laku i skla, zabraňuje poškrábání a pomáhá dostat nečistoty do claye. Lak je po vyčištění perfektně hladký a zbavený všech nečistot.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 88763
Značka: Wolf´s
516 Kč –40 % 309,60 Kč 374,60 Kč včetně DPH
clay lube, pink slip
Akce Výprodej
516 Kč –40 %

Pink Slip, lubrikant pro práci s clay je super kluzký lubrikant, který snižuje tření a zajišťuje perfektní lubrikaci při práci s clayem. Lubrikant pro práci s clay Pink Slip díky svým schopnostem účinně odstraňuje znečištění z laku i skla, zabraňuje poškrábání a pomáhá dostat nečistoty do claye. Lak je po vyčištění perfektně hladký a zbavený všech nečistot. Lubrikant pro práci s clay ideální pro přípravu povrchu před voskováním, nebo nanesením ochranných vrstev. Speciální receptura lubrikantu pro práci s clay Pink Slip umožňuje použití nejen s clayem, ale také s utěrkami nebo pady, které vyžadují mazání, což výrazně usnadňuje a zefektivňuje přípravu vozidla pro jakoukoli další činnost. Lze jej použít na jakýkoli povrch a je také šetrný k pokožce, Ph neutrální.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu