Neohodnoceno

Fra Ber - Sundet Panel čistič solárních panelů

Sundet Panel čistič solárních panelů je neutrální čistící prostředek specifický pro čištění solárních panelů, navržený tak, aby se zabránilo poškození při čištění těchto choulostivých povrchů. Sundet Panel čistič solárních panelů nezakaluje, ale zanechává dokonale čistý povrch, který umožňuje nejlepší absorpci slunečního světla a optimalizuje výtěžnost fotovoltaického systému na 100%. Čistí odolné nečistoty od sazí, ptačího trusu, olejů, tuků, dopravních fólií, kyselých dešťů a všech druhů atmosférických nečistot bez zatížení.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Kód: 88898 88694 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
750 Kč 3 450 Kč od 750 Kč 908 Kč včetně DPH 4 175 Kč včetně DPH od 908 Kč včetně DPH

Sundet Panel čistič solárních panelů je neutrální čistící prostředek specifický pro čištění solárních panelů, navržený tak, aby se zabránilo poškození při čištění těchto choulostivých povrchů. Sundet Panel čistič solárních panelů nezakaluje, ale zanechává dokonale čistý povrch, který umožňuje nejlepší absorpci slunečního světla a optimalizuje výtěžnost fotovoltaického systému na 100%. Sundet Panel čistič solárních panelů čistí odolné nečistoty od sazí, ptačího trusu, olejů, tuků, dopravních fólií, kyselých dešťů a všech druhů atmosférických nečistot bez zatížení.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.