4 hodnocení

Fra Ber - Reflex čistič skel a oken auta

Čistič skel a oken automobilů s rozprašovačem. Čistič skel a oken Reflex zaručuje jejich dokonalou průhlednost pro maximální bezpečí. Čistič skel a oken Reflex perfektně odstraňuje veškeré nečistoty, usazeniny nikotinu, mastnotu, prach, zbytky smogu atd., aniž by zanechával fleky. Čistič skel a oken aut Reflex lze použít také k čištění okenních skel, zrcadel, lakovaných povrchů, laminátů, plastových povrchů atd.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88309
Značka: Fra Ber
141 Kč –40 % 84,60 Kč 102,40 Kč včetně DPH
reflex 750 no gas
Akce Výprodej
141 Kč –40 %

Čistič skel a oken automobilů s rozprašovačem. Čistič skel a oken Reflex zaručuje jejich dokonalou průhlednost pro maximální bezpečí. Čistič skel a oken Reflex perfektně odstraňuje veškeré nečistoty, usazeniny nikotinu, mastnotu, prach, zbytky smogu atd., aniž by zanechával fleky. Čistič skel a oken aut Reflex lze použít také k čištění okenních skel, zrcadel, lakovaných povrchů, laminátů, plastových povrchů atd. Velmi snadno se aplikuje, nastříká a rozetře.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu