Neohodnoceno

Xpert-60 - Glass Cleaner čistič skel a oken auta bez alkoholu

Čistič skel a oken auta bez obsahu alkoholu zajišťuje super rychlé a snadné použití, jednoduše nastříkejte a rozetřete. Pokročilá receptura tohoto čističe skel a oken rychle odstraňuje špínu, zbytky hmyzu, stopy po kouři a smogu i mastné otisky prstů. Čistič skel a oken Glass Cleaner zanechává sklo s křišťálově čistým povrchem bez fleků nebo šmouh.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88108
159 Kč 192 Kč včetně DPH
Glass Cleaner
Akce Výprodej

Čistič skel a oken auta bez obsahu alkoholu zajišťuje super rychlé a snadné použití, jednoduše nastříkejte a rozetřete. Pokročilá receptura tohoto čističe skel a oken rychle odstraňuje špínu, zbytky hmyzu, stopy po kouři a smogu i mastné otisky prstů. Čistič skel a oken Glass Cleaner zanechává sklo s křišťálově čistým povrchem bez fleků nebo šmouh. Čistič skel a oken auta vhodný pro hobby i profesionální použití.

X-pert 60 je řada prémiové autokosmetiky pro lidi, kteří milují svá auta. Slibují vynikající výkon a jsou vhodná pro nová i ojetá vozidla. Obsahují nejnovější nanotechnologie a nejčistší karnaubský vosk. Perfektní výsledek je vždy zaručen. Produkty jsou vhodné pro profesionální, poloprofesionální i hobby použití.

x pert 60 z webu