Neohodnoceno

Čistič ráfků Aktiv-E

Čistič ráfků Aktiv-E díky inovativnímu složení s přidanými enzymy poskytuje účinnější čištění. Snadno a rychle odstraňuje zbytky z brzdových destiček a nečistoty z ráfků a obnovuje lesk ráfků a pneumatik. Specifické složení pro chromové ráfky, lehké slitiny, ocelové a plastové kryty kol, vhodný pro vozidla i motocykly.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88221
143 Kč 173 Kč včetně DPH

Čistič ráfků Aktiv-E díky inovativnímu složení s přidanými enzymy poskytuje účinnější čištění. Snadno a rychle odstraňuje zbytky z brzdových destiček a nečistoty z ráfků a obnovuje lesk ráfků a pneumatik. Specifické složení pro chromové ráfky, lehké slitiny, ocelové a plastové kryty kol, vhodný pro vozidla i motocykly. Jeho speciální certifikovaná receptura zaručuje bezpečné používání na ráfcích vyrobených ze všech typů chromu.

• síla profesionálních produktů v hobby balení

• bezpečná a rychlá aplikace

• s obsahem aktivních enzymů

• certifikace VDA pro bezpečné použití i na velmi choulostivých dílech

• patentovaná formule

Aktiv-E je řada hobby autokosmetiky s aktivními enzymy, která má přednosti, sílu a účinek profesionálních produktů. Je balená v menším balení a určená pro běžného uživatele, který chce v pohodlí svého domova nebo garáže dopřát kvalitní péči svému vozidlu či motorce.

Certifikace VDA slibuje vysokou bezpečnost použití i na velmi choulostivých dílech, patentované složení a velmi snadnou a rychlou aplikaci.

Další autokosmetika od firmy Fra Ber