Neohodnoceno

Čistič na kůži Aktiv-E

Čistič na kůži Aktiv-E je ideálním produktem péče o kůži založeným na aktivních enzymech, které rozkládají organické nečistoty na kožených sedadlech a odstraňují nepříjemné pachy z potravin a tabáku a zároveň, znečištění a zachovávají jemnost a barvu kůže i charakteristický vzhled.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88216
143 Kč 173 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Čistič na kůži Aktiv-E je ideálním produktem péče o kůži založeným na aktivních enzymech, které rozkládají organické nečistoty na kožených sedadlech a odstraňují nepříjemné pachy z potravin a tabáku a zároveň, znečištění a zachovávají jemnost a barvu kůže i charakteristický vzhled. Jeho speciální molekuly odstraňují pachy a degradují organické nečistoty i po aplikaci, aby zachovaly pocit čistoty. Po ošetření čističem pokračujte aplikací balzámu Aktiv-e a docílíte dlouhodobé ochrany. 

• síla profesionálních produktů v hobby balení

• bezpečná a rychlá aplikace

• s obsahem aktivních enzymů

• certifikace VDA pro bezpečné použití i na velmi choulostivých dílech

• patentovaná formule

Aktiv-E je řada hobby autokosmetiky s aktivními enzymy, která má přednosti, sílu a účinek profesionálních produktů. Je balená v menším balení a určená pro běžného uživatele, který chce v pohodlí svého domova nebo garáže dopřát kvalitní péči svému vozidlu či motorce. 

Certifikace VDA slibuje vysokou bezpečnost použití i na velmi choulostivých dílech, patentované složení a velmi snadnou a rychlou aplikaci.

aktiv-e 

Další autokosmetika od firmy Fra Ber