Neohodnoceno

Čistič na kola a ráfky s enzymy Lega

Čistič kol a ráfků z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů s enzymy, certifikovaný VDA. Čistící síla je umocněna působením přírodních aktivních enzymů. Zcela nová koncepce čištění, méně chemikálií a více přírody. Vynikající výsledky jsou zaručeny.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88168 88167 Zvolte variantu
690 Kč 3 150 Kč od 690 Kč 835 Kč včetně DPH 3 812 Kč včetně DPH od 835 Kč včetně DPH
Kategorie: Kola a ráfky
Lega
Mycí linka Ruční mycí box

Čistič kol a ráfků z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů s enzymy. Čistící síla je umocněna působením přírodních aktivních enzymů. Zcela nová koncepce čištění, méně chemikálií a více přírody. Vynikající výsledky jsou zaručeny. Důkladně a rychle čistí kola a dává povrchu lesk. Zajišťuje dlouhotrvající čistotu díky odstranění organických zbytků, které trvá i po použití. Radikálně zadržuje pachy díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. VDA certifikát receptury garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Alkalický čistící prostředek, který dokáže snadno odstranit všechny nečistoty z kovových ráfků, slitinových kol a plastových krytů kol, povrchově aktivní látky rostlinného původu, vysoká výkonnost díky použití patentovaných enzymů, podporuje aktivitu depuračních systémů díky použití zcela biologicky rozložitelných povrchově aktivních látek, dle normy 648/2004/CE.

Produkt vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• v samoobslužných mycích boxech

• vhodné pro ruční mytí

• bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem enzymů

• biologicky rozložitelné pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 13,8

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber