Neohodnoceno

EvoEnzymes - Lega čistič kol s aktivními enzymy

Čistič kol a ráfků z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů s aktivními enzymy, certifikovaný VDA. Čistící síla čističe kol Lega je umocněna působením přírodních aktivních enzymů. Zcela nová koncepce čištění, méně chemikálií a více přírody. Vynikající výsledky jsou zaručeny.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88168 88167 Zvolte variantu
690 Kč 3 150 Kč od 690 Kč 835 Kč včetně DPH 3 812 Kč včetně DPH od 835 Kč včetně DPH
Lega
Mycí linka Ruční mycí box

Čistič kol a ráfků z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů s aktivními enzymy, certifikovaný VDA. Čistící síla čističe kol Lega je umocněna působením přírodních aktivních enzymů. Zcela nová koncepce čištění, méně chemikálií a více přírody. Vynikající výsledky jsou zaručeny. Důkladně a rychle čistí kola a dává povrchu lesk. Čistič kol Lega zajišťuje dlouhotrvající čistotu díky odstranění organických zbytků, které trvá i po použití. Radikálně zadržuje pachy díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. VDA certifikát receptury garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Alkalický čistič kol, který dokáže snadno odstranit všechny nečistoty z kovových ráfků, slitinových kol a plastových krytů kol, obsahuje povrchově aktivní látky rostlinného původu, vysoká výkonnost díky použití patentovaných aktivních enzymů, podporuje aktivitu depuračních systémů díky použití zcela biologicky rozložitelných povrchově aktivních látek, dle normy 648/2004/CE.

Čistič kol vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• v samoobslužných mycích boxech

• vhodný pro ruční mytí

• bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem aktivních enzymů

• biologicky rozložitelný pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 13,8

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber