Neohodnoceno

Fra Ber - Motornet V čistič motorů aut

Motornet V čistič motorů aut je slabě pěnivý prostředek vhodný pro odstranění všech nečistot, mastnot a kalů z motorů, motorového prostoru a vnitřních částí. Motornet V čistič motorů aut je možné použít také jako odstraňovač vosků nových automobilů, docílí perfektní výsledek. Nepoškozuje barvy, kovové části, lehké slitiny, měděné, pryžové a plastové součásti elektrického a chladícího ústrojí.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88208 88206 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
960 Kč 4 500 Kč od 960 Kč 1 162 Kč včetně DPH 5 445 Kč včetně DPH od 1 162 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Motornet V čistič motorů aut je slabě pěnivý prostředek vhodný pro odstranění všech nečistot, mastnot a kalů z motorů, motorového prostoru a vnitřních částí. Motornet V čistič motorů aut je možné použít také jako odstraňovač vosků nových automobilů, docílí perfektní výsledek. Nepoškozuje barvy, kovové části, lehké slitiny, měděné, pryžové a plastové součásti elektrického a chladícího ústrojí. Přípravek disponuje vysokou odmašťovací schopností a jeho použití je rychlé a snadné. Motornet V čistič motorů aut je nepostradatelný při čištění nejobtížněji čistitelných strojů a dílů jako jsou: mobilní stroje, traktory, stavební mechanizace, mechanické sestavy, diferenciální soukolí, převodovky atp.

Motornet V čistič motorů aut je vhodný pro následující použití:

• lze aplikovat ručním rozprašovačem

• lze aplikovat tlakovým postřikovačem

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.