3 hodnocení

Fra Ber - Vera Pelle Arancio čistič kůže a čistič čalounění auta

Vera Pelle Arancio je čistič kůže a čistič čalounění auta s pomerančovou parfemací. Hydratační čisticí prostředek je vhodný pro sedačky, čalounění a vnitřní prvky z pravé kůže a textilie. Hloubkově čistí a hydratuje. Po vyčištění čističem kůže a čalounění Vera Pelle doporučujeme ošetřit kůži produktem Crema Pelle, který je určený na ošetření a dává povrchu hebkost a pružnost.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88426
Značka: Fra Ber
948 Kč –40 % 568,80 Kč 688,20 Kč včetně DPH
Vera pelle
Akce Výprodej
948 Kč –40 %

Vera Pelle Arancio je čistič kůže a čistič čalounění auta s pomerančovou parfemací. Hydratační čisticí prostředek je vhodný pro sedačky, čalounění a vnitřní prvky z pravé kůže a textilie. Vera Pelle Arancio čistič kůže a čistič čalounění auta hloubkově čistí a hydratuje. Po vyčištění čističem kůže a čalounění Vera Pelle doporučujeme ošetřit kůži produktem Crema Pelle, který je určený na ošetření a dává povrchu hebkost a pružnost.

Vera Pelle Arancio čistič kůže a čistič čalounění auta vytváří nízkou pěnu.

• pH: 6,9

Ředění: 1:2 (33%)

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu