Neohodnoceno

Wolf´s - Clean&Coat čistič kol s nano technologií

Čistič kol all-in-one s nano technologií. Tento čistič kol s nanotechnologií je dostatečně silný, aby odstranil zapečený brzdový prach a zároveň bezpečný pro použití i na keramických brzdových systémech. Po odstranění znečištění se aktivuje nanotechnologie, která zanechá na kolech silnou ochrannou vrstvu, čímž zajistí snadnější následné čištění. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks)
Kód: 88227
Značka: Wolf´s
532 Kč 644 Kč včetně DPH

Čistič kol all-in-one s nano technologií. Tento čistič kol s nanotechnologií je dostatečně silný, aby odstranil zapečený brzdový prach a zároveň bezpečný pro použití i na keramických brzdových systémech. Čistič kol Clean&Coat nejprve odstraní znečištění a poté se aktivuje nanotechnologie, která zanechá na kolech silnou ochrannou vrstvu, čímž zajistí snadnější následné čištění.  Bezpečný čistič kol s nanotechnologií pro všechny typy disků.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big