5 hodnocení

Concept - Cut´n´ Wax brusná pasta na auto jednokroková

Brusná pasta na auto, multifunkční, jednokroková, vhodná pro použití na všech typech auto laků - od laků na vodní bázi až po tradiční celulózové povrchové úpravy. Kombinuje rychlé čištění, jemné odstranění poškrábání a obnovu barev s hlubokým leskem. Brusná pasta na auto Cut´n´Wax obsahuje karnaubský vosk, má nízký obsah křídy a umožňuje rychlejší a snadnější leštění. Neobsahuje prchavé silikony a je proto vhodná pro použití v lakýrnických dílnách.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 88051
Značka: Concept
715 Kč –40 % 429 Kč 519,10 Kč včetně DPH
Concept Cut N Wax
Akce Výprodej
715 Kč –40 %

Brusná pasta na auto, multifunkční, jednokroková, vhodná pro použití na všech typech auto laků - od laků na vodní bázi až po tradiční celulózové povrchové úpravy. Brusná pasta na auto kombinuje rychlé čištění, jemné odstranění poškrábání a obnovu barev s hlubokým leskem. Brusná pasta na auto Cut´n´Wax obsahuje karnaubský vosk, má nízký obsah křídy a umožňuje rychlejší a snadnější leštění. Brusná pasta na auto Cut´n´Wax neobsahuje prchavé silikony a je proto vhodná pro použití v lakýrnických dílnách.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu