Neohodnoceno

Balzám na kůži Aktiv-E

Balzám na kůži Aktiv-E s přidanými enzymy, pečuje o kůži a vyživuje ji. Chrání kůži proti vysychání, odstraňuje nepříjemné pachy z kožených povrchů a zároveň zachovává jemnost, barvu a originální vzhled kůže. Jeho speciální molekuly odstraňují pachy a degradují organické nečistoty i po aplikaci, aby zprostředkovaly pocit čistoty. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88217
143 Kč 173 Kč včetně DPH

Balzám na kůži Aktiv-E s přidanými enzymy, pečuje o kůži a vyživuje ji. Chrání kůži proti vysychání, odstraňuje nepříjemné pachy z kožených povrchů a zároveň zachovává jemnost, barvu a originální vzhled kůže. Jeho speciální molekuly odstraňují pachy a degradují organické nečistoty i po aplikaci, aby zprostředkovaly pocit čistoty. Chrání kůži před UV zářením a oživuje kožená sedadla a vybavení, má antistatický efekt. Před aplikací balzámu doporučujeme důkladně vyčistit a ošetřit čističem na kůži Aktiv-e a docílíte dlouhodobé ochrany. 

• síla profesionálních produktů v hobby balení

• bezpečná a rychlá aplikace

• s obsahem aktivních enzymů

• certifikace VDA pro bezpečné použití i na velmi choulostivých dílech

• patentovaná formule

Aktiv-E je řada hobby autokosmetiky s aktivními enzymy, která má přednosti, sílu a účinek profesionálních produktů. Je balená v menším balení a určená pro běžného uživatele, který chce v pohodlí svého domova nebo garáže dopřát kvalitní péči svému vozidlu či motorce.

Certifikace VDA slibuje vysokou bezpečnost použití i na velmi choulostivých dílech, patentované složení a velmi snadnou a rychlou aplikaci.

Další autokosmetika od firmy Fra Ber