5 hodnocení

Fra Ber - Presoak 2.2 alkalická aktivní pěna pro mytí aut

Aktivní pěna pro mytí aut pro základní alkalické předmytí. Aktivní pěna pro mytí aut s vysokým obsahem alkálií pro důkladné čištění automobilů v zařízeních, které nepoužívají kartáče. Produkt není agresivní na laky a kontaktní plochy a zároveň zanechává povrch čistý a lesklý. Aktivní pěna je určena zejména pro systémy bez kartáče pro druhou fázi předmytí. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 88275
Značka: Fra Ber
1 384 Kč –40 % 830,40 Kč 1 004,80 Kč včetně DPH
Presoak 2 2
Akce Výprodej Mycí linka
1 384 Kč –40 %

Aktivní pěna pro mytí aut pro základní alkalické předmytí. Aktivní pěna pro mytí aut s vysokým obsahem alkálií pro důkladné čištění automobilů v zařízeních, které nepoužívají kartáče. Produkt není agresivní na laky a kontaktní plochy a zároveň zanechává povrch čistý a lesklý. Aktivní pěna je určena zejména pro systémy bez kartáče pro druhou fázi předmytí.  Nejprve použijte aktivní pěnu pro mytí aut Presoak 1.1, následně pokračujte použitím aktivní pěny Presoak 2.2.

Aktivní pěna pro mytí aut vhodná pro následující použití:

• v mycí lince bez kartáčů

• vytváří vysokou pěnu

• pH: 13,6

Ředění:

Automatické bezdotykové mycí systémy: 140-160 ml / auto

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu