5 hodnocení

Fra Ber - SuperLava Teli Mono aktivní pěna pro mytí aut

Koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut, rychle čistí osobní i nákladní automobily, cisternové vozy, plachty atd. Aktivní pěna Super Lava cela eliminuje nejodolnější smog, špínu a mastnotu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88357
Značka: Fra Ber
166 Kč 200,90 Kč včetně DPH
superlavateli 1000 no gas
Akce Výprodej

Koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut, rychle čistí osobní i nákladní automobily, cisternové vozy, plachty atd. Aktivní pěna pro mytí aut Super Lava cela eliminuje nejodolnější smog, špínu a mastnotu. Díky svým intenzivním detergenčním vlastnostem, které se dosahují i ​​při extrémním ředění v přítomnosti tvrdé vody, tato aktivní pěna pro mytí aut, bez velké námahy a bez rizika poškození ošetřených částí, odstraní jakýkoli druh nečistot: mastnotu, olej, smog, bahny, naftu atd. Aktivní pěna pro mytí aut se vyznačuje svou odmašťovací silou a svou vysokou koncentrací, rychlým oplachováním a bezkonkurenční bezpečností používání.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu