5 hodnocení

Fra Ber - Super Lava Teli Mono aktivní pěna pro mytí aut

Koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut, rychle čistí osobní i nákladní automobily, cisternové vozy, plachty atd. Aktivní pěna Super Lava cela eliminuje nejodolnější smog, špínu a mastnotu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88357
Značka: Fra Ber
242 Kč –40 % 145,20 Kč 175,70 Kč včetně DPH
superlavateli 1000 no gas
Akce Výprodej
242 Kč –40 %

Koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut, rychle čistí osobní i nákladní automobily, cisternové vozy, plachty atd. Aktivní pěna pro mytí aut Super Lava cela eliminuje nejodolnější smog, špínu a mastnotu. Díky svým intenzivním detergenčním vlastnostem, které se dosahují i ​​při extrémním ředění v přítomnosti tvrdé vody, tato aktivní pěna pro mytí aut, bez velké námahy a bez rizika poškození ošetřených částí, odstraní jakýkoli druh nečistot: mastnotu, olej, smog, bahny, naftu atd. Aktivní pěna pro mytí aut se vyznačuje svou odmašťovací silou a svou vysokou koncentrací, rychlým oplachováním a bezkonkurenční bezpečností používání.

Ředění:

Předmytí postřikovačem, zřeďte 1 l přípravku ve 30 - 80 l vody.
Předmytí samoobslužnými tlakovými myčkami. V tomto případě použijte v čisté formě, spotřeba 20-40 g na vozidlo.
Pěnová pistole: 1:4 / 1:10. Po naředění přípravku jej nastříkejte na ošetřovaný povrch, začněte odspodu nahoru, aby bylo rozdělení rovnoměrnější. Opláchněte vysokotlakým čističem.
Jako odmašťovač podlah a mechanických částí: od 2 l v 8 l pro intenzivní čištění až po 30-60 ml v 8 l pro běžné čištění, opláchněte vodou.
Upozornění: V případě starých, zoxidovaných laků tmavé barvy se vyhněte jejich mytí za horka tím, že je nejprve ochladíte vodou. Přípravek nepoužívejte na motocykly. Nestříkejte na díly z lehkých slitin. V případě nových nebo choulostivých materiálů vždy nejprve vyzkoušejte na skrytém dílu.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu