Neohodnoceno

Aktivní pěna s enzymy Pre-self Aroma

Parfémované předmytí z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů s enzymy, chráněné patentem, s certifikací VDA. Speciální parfémovaný produkt určený pro ruční mycí boxy, zpěňovací pistole a napěňovače, který má eso v rukávu, je založen na aktivních enzymech.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88268 88267 Zvolte variantu
690 Kč 3 150 Kč od 690 Kč 835 Kč včetně DPH 3 812 Kč včetně DPH od 835 Kč včetně DPH
Kategorie: Aktivní pěny

Předmytí z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů s enzymy, chráněné patentem. Speciální parfémovaný produkt určený pro ruční mycí boxy, zpěňovací pistole a napěňovače, který má eso v rukávu, je založen na aktivních enzymech. Snižuje dopad na životní prostředí a zajišťuje vyšší kvalitu čištění. Důkladně a rychle čistí vozidla a jiné vnější povrchy. Zajišťuje dlouhotrvající čistotu díky odstranění organických zbytků. Procesu, který pokračuje i po skončení aplikace. Radikálně zadržuje pachy díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. VDA certifikát receptury garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Nádherná svěží vůně zanechá hluboký dojem. Účinný proti silným nečistotám na automobilech a jiných površích, odstraní z karoserie i silnou mastnotu a odolné skvrny, hypoalergenní vůně, vysoká výkonnost díky použití patentovaných enzymů, zcela biologicky rozložitelný, dle normy 648/2004/CE, povrchově aktivní látky rostlinného původu pro snížení povrchového napětí.

• bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem enzymů

• biologicky rozložitelné pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 13,7

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

Další autokosmetika od firmy Fra Ber