Neohodnoceno

Aktivní pěna s enzymy Emollient Aroma

Inovativní parfémované předmytí z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů s enzymy a certifikací VDA. Jeho dvojí síla spojuje čisticí sílu přípravku s účinností aktivních enzymů. Důkladně a rychle čistí vozidla a jiné venkovní plochy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88090 88089 Zvolte variantu
690 Kč 2 760 Kč od 690 Kč 835 Kč včetně DPH 3 340 Kč včetně DPH od 835 Kč včetně DPH

Inovativní parfémované předmytí z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů s enzymy. Jeho dvojí síla spojuje čisticí sílu přípravku s účinností aktivních enzymů. Důkladně a rychle čistí vozidla a jiné venkovní plochy. Zajišťuje dlouhotrvající čistotu díky odstranění organických zbytků. Procesu, který pokračuje i po skončení aplikace. Radikálně zadržuje pachy, díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. VDA certifikát receptury garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Předmytí pro rychlý účinek, hypoalergenní vůně, vysoký výkon díky použití patentovaných enzymů, plně biologicky rozložitelný, dle normy 648/2004/CE, povrchově aktivní látky rostlinného původu pro snížení povrchového napětí.

• bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem enzymů

• biologicky rozložitelné pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 11,4

 

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber