2 hodnocení

EvoEnzymes - Emollient Aroma aktivní pěna pro mytí aut s enzymy

Inovativní parfémovaná aktivní pěna pro mytí aut z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů, s enzymy a certifikací VDA. Dvojí síla této aktivní pěny pro mytí aut spojuje čisticí sílu přípravku s účinností aktivních enzymů. Důkladně a rychle čistí vozidla a jiné venkovní plochy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 88090
633 Kč 765,90 Kč včetně DPH

Inovativní parfémovaná aktivní pěna pro mytí aut z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů, s enzymy a certifikací VDA. Dvojí síla této aktivní pěny pro mytí aut spojuje čisticí sílu přípravku s účinností aktivních enzymů. Důkladně a rychle čistí vozidla a jiné venkovní plochy. Aktivní pěna pro mytí aut Emollient Aroma zajišťuje dlouhotrvající čistotu díky odstranění organických zbytků. Procesu, který pokračuje i po skončení aplikace. Radikálně zadržuje pachy, díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. VDA certifikát receptury garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Hypoalergenní vůně, vysoký výkon díky použití patentovaných enzymů, plně biologicky rozložitelná, dle normy 648/2004/CE, povrchově aktivní látky rostlinného původu pro snížení povrchového napětí.

• aktivní pěna pro mytí aut bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem enzymů

• biologicky rozložitelná pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 11,4

Ředění:

Automatické mytí: 10-25 pulzů průtoku čerpadla 12 l/h spotřeba na cyklus 4-25 ml
Samostatné mytí: předmytí 20-80 ml/vůz, pěna na kartáče 8-16 ml/vůz
Pěnová pistole: 1:3 až 1:9 (250 ml/l - 100 ml/l)
Předmytí: 1:50 až 1:100

 

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu