1 hodnocení

Zirconite - ZQ9 krystalický povlak na lak auta

ZQ9 krystalický povlak na lak auta je produkt pro profesionální použití, se snadnou aplikací a vysokým leskem. ZQ9 krystalický povlak na lak auta vytváří ochranu pro širokou škálu povrchů. Vynikající povrchová ochrana laku, odolný vůči korozi, oxidaci, UV záření i agresivní chemii. Odolává i opakovanému nešetrnému mytí agresivními mycími prostředky od pH2 do pH13,5. V jedné vrstvě poskytuje více než roční ochranu, další vrstvy mohou prodloužit životnost až na 6 let. Vytváří permanentní vazbu ke všem povrchům. Ochranná vrstva může být odstraněna pouze mechanickou cestou - broušením.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 89027
Značka: Zirconite
1 581 Kč 1 913 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…
ZQ9 quartz nano coating
Tip

ZQ9 krystalický povlak na lak auta je produkt pro profesionální použití, se snadnou aplikací a vysokým leskem. ZQ9 krystalický povlak na lak auta vytváří ochranu pro širokou škálu povrchů. Vynikající povrchová ochrana laku, odolný vůči korozi, oxidaci, UV záření i agresivní chemii. Odolává i opakovanému nešetrnému mytí agresivními mycími prostředky od pH2 do pH13,5. ZQ9 krystalický povlak na lak auta aplikovaný v jedné vrstvě poskytuje více než roční ochranu, další vrstvy prodlouží životnost až na 6 let. Vytváří permanentní vazbu ke všem povrchům. Ochranná vrstva může být odstraněna pouze mechanickou cestou - broušením.

ODOLNÝ VŮČI POŠKRÁBÁNÍ: Odolnost povlaku dle tužkového testu (Wolff-Wilborn test) potvrdila tvrdost 9H. Zvyšuje lesk a má pozoruhodné vodoodpudivé vlastnosti. Minimalizuje vodní skvrny. Zajišťuje, že povrch zůstává dlouhodobě čistší, odpuzuje špínu a nečistoty i v nejtěžších klimatických podmínkách.

ZQ9 krystalický povlak na lak auta, balení obsahuje:

30 ml - ZQ9
1 ks - skleněná pipeta
1 ks - aplikační blok
2 ks - aplikační hadřík
1 pár gumových rukavic

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2