Neohodnoceno

Zirconite - ZQ9 krystalický povlak na lak auta

ZQ9 krystalický povlak na lak auta je produkt pro profesionální použití, se snadnou aplikací a vysokým leskem. ZQ9 krystalický povlak na lak auta vytváří ochranu pro širokou škálu povrchů. Vynikající povrchová ochrana laku, odolný vůči korozi, oxidaci, UV záření i agresivní chemii. Odolává i opakovanému nešetrnému mytí agresivními mycími prostředky od pH2 do pH13,5. V jedné vrstvě poskytuje více než roční ochranu, další vrstvy mohou prodloužit životnost až na 6 let. Vytváří permanentní vazbu ke všem povrchům. Ochranná vrstva může být odstraněna pouze mechanickou cestou - broušením.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 89027
Značka: Zirconite
1 814 Kč 2 195 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…
ZQ9 quartz nano coating
Akce Výprodej

ZQ9 krystalický povlak na lak auta je produkt pro profesionální použití, se snadnou aplikací a vysokým leskem. ZQ9 krystalický povlak na lak auta vytváří ochranu pro širokou škálu povrchů. Vynikající povrchová ochrana laku, odolný vůči korozi, oxidaci, UV záření i agresivní chemii. Odolává i opakovanému nešetrnému mytí agresivními mycími prostředky od pH2 do pH13,5. ZQ9 krystalický povlak na lak auta aplikovaný v jedné vrstvě poskytuje více než roční ochranu, další vrstvy prodlouží životnost až na 6 let. Vytváří permanentní vazbu ke všem povrchům. Ochranná vrstva může být odstraněna pouze mechanickou cestou - broušením.

ODOLNÝ VŮČI POŠKRÁBÁNÍ: Odolnost povlaku dle tužkového testu (Wolff-Wilborn test) potvrdila tvrdost 9H. Zvyšuje lesk a má pozoruhodné vodoodpudivé vlastnosti. Minimalizuje vodní skvrny. Zajišťuje, že povrch zůstává dlouhodobě čistší, odpuzuje špínu a nečistoty i v nejtěžších klimatických podmínkách.

ZQ9 krystalický povlak na lak auta, balení obsahuje:

30 ml - ZQ9
1 ks - skleněná pipeta
1 ks - aplikační blok
2 ks - aplikační hadřík
1 pár gumových rukavic

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení