Neohodnoceno

Zirconite - ZC4 keramický povlak na lak auta

Permanentní keramický povlak na lak auta pro profesionální použití, se snadnou aplikací. Vysoce lesklý vícevrstvý ochranný povlak, poskytuje ochranu a zvyšuje lesk laku. ZC4 keramický povlak na lak auta je určený speciálně pro lakované povrchy. Při správné následné péči je životnost ZC4 až 2 roky od aplikace. Odolný vůči poškrábání, korozi, chemii, UV záření. Může být použit jako druhý krok k dalšímu zvýšení odolnosti po aplikaci ZQ9. Možno nanášet až v několika vrstvách.

Skladem (2 ks)
Kód: 89026
Značka: Zirconite
2 388 Kč 2 889 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 1 kg
ZC4 nano ceramic coating
Akce

Permanentní keramický povlak na lak auta pro profesionální použití, se snadnou aplikací. Vysoce lesklý vícevrstvý ochranný povlak, poskytuje ochranu a zvyšuje lesk laku. ZC4 keramický povlak na lak auta je určený speciálně pro lakované povrchy. Při správné následné péči je životnost ZC4 až 2 roky od aplikace. Odolný vůči poškrábání, korozi, chemii, UV záření. Může být použit jako druhý krok k dalšímu zvýšení odolnosti po aplikaci ZQ9. Možno nanášet až v několika vrstvách. Permanentní keramický povlak na lak auta ZC4 má pozoruhodné vodoodpudivé vlastnosti, lze jej použít i na ochranu skel. Minimalizuje vznik vodních skvrn a reziduí. Chemicky se váže na lak, plasty, chrom, hliník i sklo. Vytváří perfektní hydrofobní nanolotosový efekt. Zajišťuje, aby povrchy zůstaly čistší delší dobu, odpuzuje špínu a znečištění i v nejdrsnějších klimatických podmínkách. Odolává i agresivním mycím prostředkům.

ZC4 permanentní keramický povlak na lak auta, balení obsahuje:

100ml - ZC4
1 ks - aplikační blok
2 ks - aplikační hadřík

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2